Ultrazvučni SMAS lifting

17. avgust 2022.
Ultrazvučni SMAS lifting lica i tela

Kada se tretman Ultrazvučni SMAS lifting ne radi – zdravlje pacijenta na prvom mestu

Tim, koji radi u Kabinetu čine lekar i kozmetičar, koji pre svakog tretmana (pa i Ultrazvučni SMAS lifting) detaljno razgovaraju sa pacijentom o njegovom zdravstvenom stanju, problemima, svim terapijama i medikamentima koje pacijent koristi, kao i postupku tretmana i kako on utiče na pacijenta i estetski problem koji želi da reši. Za postizanje maksimalnih efekata i uspeha samog tretmana je ključno dobro zdravstveno stanje (stanje imunološkog sistema) pacijenta. Tek nakon procene zdravstvenog stanja, odlučuje se da li tretman Ultrazvučni SMAS lifting, bez obzira na neinvazivnost i nepostojanje nuspojava, može da se radi ili ne. Tretman Ultrazvučni SMAS lifting, koji se nudi u našem Kabinetu, se u pojedinim slučajevima ne preporučuju odnosno ne radi.
10. avgust 2022.
Poklon Vaučer

Iskoristiti poklon vaučer za tretman Ultrazvučni SMAS lifting

Kabinet za aparatnu kozmetiku Vita Elos svim svojim klijentima nudi posebnu pogodnost – poklon vaučer. Poklon vaučer Vita Elos-a omogućava da u vrednosti iznosa naznačenom na vaučeru poklonite tretman po izboru osobe kojoj je poklon namenjen. Vaučer u vrednosti od na iznos po vašem izboru, možete obradovati vašu dragu osobu tretmanom Ultrazvučni SMAS lifting u našem Kabinetu (za rođendan, godišnjicu ili bilo koji drugi znak vaše pažnje) u mogućnosti da odabere neke od brojnih tretmana kod nas.
3. avgust 2022.
Kolagen

Ultrazvučni SMAS lifting za uspešno obnavljanje kolagena prirodnim putem

Kolagen je najzastupljenija belančevina u ljudskom organizmu (oko 30-35% ukupnih belančevina u telu su upravo kolageni) i glavna su proteinska komponenta kože, kostiju i vezivnog tkiva. Sastav kolagena, kao belančevine, čine aminokiseline, koje su hidrofilne, što je od izuzetne važnosti za sprečavanje gubitka vode u tkivima. Zato kolagen daje čvrstoću i stabilnost tkivu i mladalački, zategnuti izgled. Ono što je važno za kolagen je njegova osobina prirodnog obnavljanja. Upravo na toj osobini počiva tretman Ultrazvučni SMAS lifting, kojim se na potpuno prirodan način stimuliše ponovni rast kolagena i vraćanje zategnutosti – mladalačkog izgleda bez bora.
27. jul 2022.
HIFU tehnologija

3D HIFU tehnologija za tretman Ultrazvučni SMAS lifting

Ultrazvučni SMAS lifting je trenutno najsavremenija i najefikasnija neinvazivna metoda povećanja tonusa i zategnutosti kože lice (ili druge tretirane regije) bazirana na povećanju čvrstine kože zagrevanjem kolagenih vlakana primenom 3D HIFU tehnologije. Efekat, koji se postiže ovim tretmanom u estetskoj kozmetologiji je podjednak efektu estetske hirurgije, ali uz osnovnu razliku – prirodan je, neinvazivan, bezbolan i bez neželjenih nuspojava. 3D HIFU (High intensity focused ultrasound) tehnologija predstavlja sigurnu i bezbolnu alternativu hirurškom liftingu lica. 3D HIFU aparat radi po principu emitovanja fokusiranih ultrazvučnih talasa visokog intenziteta na dublje slojeve kože, te postiže izvanredne lifting rezultate, utičući na prirodno i ubrzano obnavljanje kolagena sa dugoročnim efektima.
ListOnama
Ovaj sajt koristi kolačiće kako bi poboljšao Vaše iskustvo. Koristeći ovaj sajt pristajete na našu politiku privatnosti Vaših podataka.
Čitaj više